EyeGiene sistema

"EyeGiene Insta-Warmth" - priemonė, skirta blefarito ir sausų akių gydymui. EyeGiene Insta-Warmth suteikia kontroliuojamą šilumą Jūsų vokams, optimaliai priežiūrai & komfortui, kai yra sausų akių ir Blefarito diagnozė.

Blefaritas -  dažna vokų kraštų uždegiminė liga, neretai susijusi su odos susirgimais, pavyzdžiui, sausa ar labai riebia oda, seborėja. Negydant blefarito, gali atsirasti miežiai, šalti miežiai ar konjunktyvitas. Pagal tai, kurioje vietoje šis uždegimas labiau išreikštas, yra skiriamas priekinis, užpakalinis bei mišrus blefaritas.

Sausos Akys. Jei Jūsų akys susidilgina dienos bėgyje, tikėtina, kad meibomianinės liaukos, kurios išskiria alyvas, yra užsikimšę.  Tai gali taip pat pasireikšti stipraus vėjo metu, arba kai sėdite prie kompiuterio, ilgai nemirksėdami. Dauguma akių daktarų, norėdami padėti Jūsų akims, pirmiausiai pasiūlys Jums naudoti šiltą kompresą. Šiltas kompresas gali sumažinti patinimą, kas palengvins aliejų tekimą akių paviršiuje. Šiltas kompresas taip pat padeda suploninti sustorėjusį aliejaus sluoksnį, kad ji galėtų lengviau tekti akies paviršiuje.