Fibroplastika

Fibroblastai - kas tai?

Tai jungiamojo audinio ląstelės, kurios gamina kolageną, elastines skaidulas ir kitas medžiagas. Stimuliuojant fibroblastus specialiu prietaisu skatinama kolageno gamyba, todėl oda atsinaujina, gyja žaizdos, mažėja randai, nyksta raukšlės, oda tampa stangresnė ir atsparesnė nepalankiam poveikiui.

Kas yra fibroplastika?

Tai neinvazinė odos lyginimo procedūra, atliekama be skalpelio ir narkozės. Tai paprastesnis, saugus ir baimių nekeliantis būdas atjaunėti nepatenkintiems savo išvaizda, bet vengiantiems chirurginių grožio metodų. Šią procedūrą galima taikyti vokų, paakių, veido srityse.


Kam rekomenduojama ši procedūra?

Procedūra skirta žmonėms tarp 25-60 metų, 2 kartus per metus. Kai išvaizdą darko randai, šią procedūrą galima atlikti ir jaunesniam žmogui. O jei procedūrą sugalvotų pasidaryti garbaus amžiaus žmogus, pavyzdžiui, 70 metų, norintis pakoreguoti užkritusius vokus, procedūra galima nesitikint geriausių rezultatų bei 100% efekto.

Kaip atliekama fibroplastika?

PUREBEAU FIBROBLAST aparatu šalinant perteklinę odą, nenaudojamas skalpelis ar lazeris. Procedūra atliekama be įpjovimų, todėl gyjant nesusidaro atviros žaizdos, mažesnė randų ir infekcijos rizika. Vietinei odos paviršiaus anestezijai naudojamas specialus kremas. Rezultatai išryškėja greičiau, be to, tokia procedūra pigesnė nei chirurginė intervencija. Šios procedūros atliekamos tiek vyrams, tiek moterims. Tai efektyvus ir saugus būdas atjaunėti nepatenkintiems savo išvaizda.

Kiek reikia procedūrų?

Aplink akis dažniausiai pakanka vienos, retsykiais dviejų procedūrų. Randams mažinti prireikia 2-3, veido patempimui bei kaklui 1-2 procedūrų.

Koks fibroplastikos rezultatas?

Po procedūros sumažėja maišeliai po akimis, raukšlės aplink lūpas bei randai. Pakyla padribę akių vokai, patempiama veido bei kaklo oda, pašviesėja paakiai. Po procedūros raukšlės tampa mažesnės dėl giluminio poveikio, fibroblastų stimuliacijos. Oda tampa stangresnė ir atsparesnė raukšlių gilėjimui. Ar ilgai džiaugsitės šiais pokyčiais, priklausys nuo gyvenimo būdo, odos priežiūros, jie gali išlikti ir metus, ir dvejus. Bet jei po procedūros pirmiausia skubėsite parūkyti, ilgalaikio poveikio nesitikėkite.

"Mūsų akys" specialistai suteiks Jums visą informaciją apie fibroplastika.

© 2022 Mūsų akys. Visos teisės saugomos